خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مس فردا طلا می‌شود

  سرمربی تیم فوتبال صنعت مس کرمان گفت: دیدار فردای مس با تراکتورسازی یک فرصت بزرگ است تا ‌بار دیگر نام کرمان در سطح آسیا مطرح شود.

  خبرگزاری فارس: لوکا بوناچیچ: نام کرمان <a href=را در آسیا مطرح می‌کنیم/ مس فردا طلا می‌شود" title="خبرگزاری فارس: لوکا بوناچیچ: نام کرمان را در آسیا مطرح می‌کنیم/ مس فردا طلا می‌شود" src="http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/11/24/13921124000201_PhotoA.jpg" style="margin: 0px; padding: 0px;" />
  بوناچیچ با تاریخی خواندن بازی مس و تراکتور‌سازی در فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور‌ گفت: این یک فرصت بزرگ است تا ‌بار دیگر نام کرمان در سطح آسیا مطرح شود، همه برای پیروزی و شکست دادن حریف مصمم هستیم و تا آخرین دقیقه بازی تلاش خود را برای کسب عنوان قهرمانی به کار می‌گیریم.

  وی با تاکید بر اینکه اعتقاد دارم، جام قهرمانی حذفی کشور باید در کرمان باقی بماند، عنوان کرد: تراکتور در این هفته‌ها نتایج خوبی نگرفته است، البته ما به نتایج این تیم اکتفا نمی‌کنیم.

  سرمربی مس کرمان با بیان اینکه هواداران مس باید مانند گذشته به عنوان دوازدهمین یار ما در ورزشگاه حضور پر‌رنگی داشته باشند، گفت: از هواداران مس درخواست دارم به زمان حضور تیم در جام باشگاه‌های آسیا برگردند و با به خاطر آوردن وضعیت تیم در آن مقطع جو و فضایی مشابه به آن دوران را در ورزشگاه ایجاد کنند.


  این مطلب تا کنون 13 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کرمان ,آسیا ,آسیا مطرح ,‌بار دیگر ,فرصت بزرگ ,
  مس فردا طلا می‌شود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر